ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dlažba ze žuly, mramoru, pískovce a travertinu

Často kladené otázky (FAQ)

Dlažby, kamenná dlažba z přírodního kamene na terasu, na chodníky a cesty, mramorová dlažba, žulová dlažba a dlažby z pískovce a jejich užití do bytu a domu

Dlažba z přírodního kamen je vhodná a trvalá, což je ověřeno stovky let. Mramorová dlažba, žulová dlažba a dlažby z přírodního kamene prodáváme i realizujeme. Přírodní kámen pro dlažbu dovážíme přímo z lomu a díky tomu nabízíme velmi výhodné podmínky za výhodné ceny. Výhodou také je, že mám velkou skladovou zásobu a vlastní zpracovatelskou a moderně vybavenou kamenickou dílnu. V naší skladové nabídce lze nalézt více jak 70 druhů nejprodávanějšího přírodního kamene pro dlažby.

Ve formátech (cm) 30x30, 40x40, 45x45, 50x50, 60x30, 60x40 nebo libovolně až do rozměru 200x300, tedy i velkoformátové dlažby v tloušťkách 1,2,3 a více cm. Povrchových úpravy dlažby mohou být lesklé, matné, kartáčované, opalované, pemrlované, patinované, štípané, řezané, apod.

Dlažby z přírodního kamene jsou elegantním a originálním řešením pro byty, domy (chodby, haly, obývací pokoje, kuchyně, ložnice...), hotely, sídla firem, kanceláře (prostory se zvýšeným zatížením) apod. Dlažba je oblíbená nejenom pro estetický vzhled, ale také praktičnost a díky svým tepelně izolačním vlastnostem je zároveň ideální variantou pro topné podlahové systémy. Perfektně se udržuje a vždy si zachovává vzhled čistého prostředí.

Dlažba z přírodního kamene díky své struktuře a povrchu dodává danému prostoru jedinečnou atmosféru. Dlažbu lze ošetřit trvalou impregnací, která zcela zamezí nasákavosti dlažby.

Všechny typy přírodních kamenů pro dlažby (mramor, žula, travertin, vápenec, pískovec) jsou k vidění v naší vzorkové prodejně, kde máme více něž 70 vzorků nejrůznějších barev a odstínů. Většinu formátované i velkoformátové dlažby máme ihned SKLADEM v ceně od 499 Kč, naše nabídka v E-SHOP / Katalog


Exteriér z kamenné dlažby, realizace


Kamenné koberce Piedra

Velice vhodnou alternativou klasické dlažby je kamenný koberecPIEDRA. Jedná se směs mramorových a říčních oblázků s pryskyřicí. Cena kamenného koberce je od 275 Kč/m2 vč. DPH. Bližší informace, viz., Kamenné koberce.

Více fotografií


Možná hledáte ...

Kamenný koberec

Interiéry z přírodního kamene

Exteriéry z přírodního kamene

Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Facebook / YOUtube

Autorská práva

Copyright © 2023 PIEDRA Všechna práva vyhrazena

logo final new

Přihlášení / registrace