Přírodní kámen v interiéru - mramor, travertin nebo žula

Často kladené otázky (FAQ)

Naší silnou stránkou je prodej formátovaných obkladů a dlažeb z mramoru, travertinu a žuly v té nejvyšší kvalitě za příznivé ceny.

Přírodní kámen v interiéru nabízí celou řadu možností využití. Už samotné slovní spojení „přírodní kámen" předurčuje, že prostor kde bude použit se jedinečným způsobem propojí s přírodou. Tato myšlenka navozuje atmosféru kouzla domova a v současné době se řadí ke světovému trendu při vytváření či rekonstrukci bydlení.

Přestože se jedná o materiál, se kterým se v různých podobách setkáváme v podstatě neustále, tak díky mnoha druhům kamene, barevným odstínům, struktuře, kresbě, mnoha dalším rozličnostem a v neposlední řadě jeho povrchové úpravě vždy bude působit v interiéru zcela originálně, elegantně, nadčasově, ale především přirozeně.

Uplatnění zde najde mramor, žula, travertin, pískovec, vápenec. Lze volit mezi různými povrchovými úpravami dle typu kamene – leštěný, matný, kartáčovaný, pemrlovaný (obouchaný), antik, řezaný, štípaný, a jiné.

Přírodní kámen lze použít v podstatě ve všech interiérových prostorách, v obývacích pokojích, ložnicích, koupelnách, kuchyních, halách, předsíních, chodbách, schodech, stěnách, parapetech, při obložení krbu, jako dekorace, v kancelářích, administrativních budovách apod.

Schodiště z přírodního kamene je opravdu krásným a dominantním prvkem celé stavby. Kamenné schodiště je dlouhodobě velmi odolné, jak po stránce zatížení, tak i fyzického opotřebení, barevně stálé a nenapodobitelné. Pro bezpečnost lze na okrajích vytvořit protiskluzový pásek nebo vyfrézovat drážky.

Pokud toužíte ještě po větším umocnění zážitku při rozjímání nebo posezení u rodinného krbu, obložte jeho bezprostřední okolí přírodním kamenem. Tento materiál díky svým odolným a tepelným vlastnostem podtrhne jeho účel v domě a stane se tak ještě více viditelnou a výjimečnou součástí Vašeho domova.

Parapetní desky z přírodního kamene netradičním způsobem oživí Váš interiér. Jsou nenáročné na údržbu, odolné, barevně stálé.

Kuchyňské pracovní desky a obklady z přírodního kamene jsou stále oblíbenější pro své specifické vlastnosti, vysokou estetickou hodnotu a téměř neomezenou životnost. Poskytují komfort provozu kuchyně s minimální údržbou.

Všechny typy přírodních kamenů (mramor, žula, travertin, vápenec, pískovec) jsou k vidění v naší vzorkové prodejně, kde máme okolo 70 vzorků nejrůznějších barev a odstínů. Většinu formátovaného kamene máme SKLADEM, bližší info viz, VZORNÍK


Přírodní kámen v interiéru, realizace

Více fotografií


Možná hledáte ...

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.

Sociální a jiné sítě

Autorská práva

Copyright © 2015 PIEDRA UNO a.s. Všechna práva vyhrazena

logo final new