ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Podlahy z mramoru, žuly a travertinu

Často kladené otázky (FAQ)

Vzorník / e-shop

Podlahy z mramoru, žuly a travertinu jsou vhodné a trvalé řešení. Pro interiéry se na podlahy nejčastěji užívá mramorová podlaha ale i žulová podlaha. Nejprodávanější mramorové dlažby máme SKLADEM! Mramorová podlaha v interiéru podtrhuje a určuje vzhled luxusní podlahy a zároveň působí přirozeně.  

Velkoformátová podlaha a podlahy z přírodního kamene jsou elegantním a originálním řešením pro byty, domy a hodí se do chodby, haly, obývacího pokoje, kuchyně, ložnice..., hotely, sídla firem, kanceláře (prostory se zvýšeným zatížením) apod. Je oblíbená pro svůj estetický vzhled, ale také praktičnost a díky svým tepelně izolačním vlastnostem zároveň představuje ideální variantu pro topné podlahové systémy. Perfektně se udržuje a vždy si zachovává vzhled čistého prostředí.

Podlahy z mramoru, mramorová podlaha, žulová podlaha a luxusní podlahy

Díky struktuře a povrchu dodává danému prostoru jedinečnou atmosféru. Lze volit mezi různými povrchovými úpravami dle typu kamene – leštěné, matné a jiné. Podlahu lze ošetřit různými typy impregnace. Především na ochranu nasákavosti a na ochranu proti kyselinám. Impregnace jsou prakticky trvalé.

Více fotografií


Možná hledáte ...

Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Facebook / YOUtube

Autorská práva

Copyright © 2022 PIEDRA Všechna práva vyhrazena

logo final new

Přihlášení / registrace