ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kamenný koberec PIEDRA realizace

! První na trh jsme před několika lety uvedli 100% UV odolné pojivo PIEDRA (Polyaspartik), které nikdy nezmění barvu, povrch se nezačne drolit a není třeba povrch po čase přetírat, tak jak to můžete znát z konkurenčních méně kvalitních produktů. Díky dlouholetým a bohatým zkušenostem zaručujeme nejvyšší kvalitu kamenných koberců na našem trhu a jako jediná firma poskytujeme záruku 5 let!

Zajišťujeme profesionální pokládku kamenného koberce PIEDRA se zárukou 5 let! Garantujeme tak, že se povrch nezačne drolit nebo nebude měnit barevný odstín. S realizací kamenných koberců máme více jak 10 let zkušeností. Naše firma realizoval více jak 500.000 m2 ploch!

Ceny práce jsou zcela individuální a vždy přizpůsobeny konkrétní ploše pokládky a rozsahu prováděné práce, tak aby bylo dosaženo co nejoptimálnější ceny pro klienta. Vyžádejte si přesnou cenovou nabídku na nabidky@piedra.cz kam nám můžete zaslat popis či fotky prostor pro nacenění nebo zavolejte na tel: 731 465 401, obratem vypočteme předpokládanou cenu pro pokládku přímo u Vás.

Příklady foto realizací kamenných koberců PIEDRA


Kamenný koberec - příklady venkovních aplikací


Kamenné koberce - příklady vnitřních aplikací

Kamenný koberec

Interiéry z přírodního kamene

Exteriéry z přírodního kamene

Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Facebook / YOUtube

Autorská práva

Copyright © 2023 PIEDRA Všechna práva vyhrazena

logo final new

Přihlášení / registrace