Mramorový koberec do interiéru

! První na trhu je v naší produkci 100% UV odolné pojivo PIEDRA (Polyaspartik), které nikdy nezmění barvu, povrch se nezačne drolit a není třeba povrch po čase přetírat, tak jak to znáte z konkurenčních nekvalitních produktů. PIEDRA originál zaručuje nejvyšší kvalitu na trhu!

Záruka 5 let! Pouze PIEDRA originál, lídr na trhu.

Mramorový koberec do interiéru je univerzální finální povrch z přírodních mramorových oblázků, které se aplikují na podlahy.

V interiéru kamenný mramorový koberec PIEDRA vytvoří luxusní nádherný povrch na chodbách, v kuchyních, zimních zahradách, wellness, garážích a také ve všech komerčních prostorách jako jsou prodejny, vzorkovny, kanceláře, haly, restaurace, autosalony apod...

Mramorový koberec PIEDRA je například často voleným povrchem designerů v pořadu TV Prima, Jak se staví sen v roce 2015, 2016 i 2017. PIEDRA je dodavatelem mramorového koberce do pořadu Jak se staví sen. Tato důvěra je pro povrch PIEDRA velmi hodnotná, jelikož vždy je povrch PIEDRA hodnocen velmi kladně jak po stránce vzhledu tak i praktičnosti.

Kamenný mramorový koberec PIEDRA do interiéru je směsí přírodních mramorových oblázků a speciálního pojiva. Jsou možné dvě varianty finálního vzhledu: 1) vnitřní varianta mramorového koberce PIEDRA v kombinaci s plničem pórů PIEDRA A300, který zajistí strukturovaně hladký povrch, 2) v případě požadavku na přírodní vzhled (jako u exteriéru) se použije minimálně dvojnásobný objem pojiva, tj. více jak 10% podílu váhy pojiva vůči mramorovým oblázkům.

Údržba kamenného mramorového koberce v interiéru se dle znečištění provádí buď vysáváním či vytíráním. Není tedy třeba žádného speciálního příslušenství a údržba není o nic náročnější, než u běžné dlažby.

Výhody jsou:
• aplikace pro podlahové vytápění
pochozí po čtyřech hodinách (varianta s rychle tuhnoucím pojivem PIEDRA UV)
• volba několika typů povrchů (polootevřený, hladký, polohladký)
vodě nepropustná (interiérová varianta je vodě nepropustná a nehrozí protečení tekutiny do podloží podlahy)
• neklouže, má výborné protiskluzové vlastnosti, či lze ještě dodatečně aplikovat extra protiskluzný nátěr
• je nenáročný na údržbu
variabilita tloušťky kamenného koberce, min. vrstva je od 0,6 až po max. 3 centimetrů.
bezespárový povrch, který se jednoduše vytvaruje na tvar a rozměr konkrétní plochy, nevzniká tedy ani tzv. prořez, který musíte připočítat k ceně pořízení u běžných povrchů. 

Dle prostředí a požadavku na vzhled nabízíme několik možností povrchu:
• krom klasické nepropustné vrstvy lze dále dodatečně na povrch aplikovat plnící tmel (plnič póru), který mezery mezi oblázky zcela vyplní. Další variantou je zcela hladký povrch.
lesk - tento povrch je vždy při aplikaci kamenného koberec PIEDRA. Vzhledem k tomu, že se jedná o plastický povrch, je lesk velice přirozený a neodráží světlo, zároveň na něm nejsou vidět běžná zašpinění a je dobrý na údržbu.
matný - tento povrch je možné dodatečně aplikovat nátěrem.
protiskluzný - tento povrch se aplikuje také dodatečně. Protiskluzný nátěr splňuje ty nejpřísnější podmínky protismykového povrchu.

Mramorový koberec je zajímavý nejenom z estetického pohledu a jeho perfektních vlastností, ale zároveň je zajímavý i z pohledu ceny, jelikož vychází často i levněji než klasické doposud běžné používané hezké interiérové dlažby.

Montáž většinou bez problému zvládne zručný laik. V případě, že si sami netroufnete nebo nechcete provádět pokládku povrchu PIEDRA sami například z důvodu záruky či časové zaneprázdněnosti, doporučujeme kompletní dodání díla našimi řemeslníky či našimi certifikovanými partnery.


Mramorový koberec PIEDRA, interiér

Více fotografií


Možná hledáte ...

Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Facebook / YOUtube

Autorská práva

Copyright © 2015 PIEDRA UNO a.s. Všechna práva vyhrazena

logo final new

Přihlášení / registrace