ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kamenný koberec kvalita / záruka

Záruka 5 let! Pouze PIEDRA originál, lídr na trhu.

Na naše originální kamenné koberce PIEDRA poskytujeme 5 let záruku. Stojíme si za kvalitou našich kamenných koberců PIEDRA. Pro naše kamenné koberce používáme pouze nejkvalitnější pojiva dostupná na světovém trhu, které stále zlepšujeme. Navštivte naší vzorkovnu v Praze a přesvědčte se sami, máme zde umístěné kamenné koberce na venkovní ploše, které byly instalované v roce 2014 a do dnes tvoří pevný nedrolící se povrch, který vypadá stále skvěle. V naší nabídce máme jak kvalitní epoxidové pojiva, které jsou vysoce UV stabilizované, tak i prémiové pojivo typu PIEDRA Polyaspartik, které je 100% UV odolné, nikdy nezmění barvu a není třeba do budoucna provádět regenerační nátěr! Naše povrchy jsou umístěny na více jak milionu m2 venkovní plochy a jsou plně funkční.

Podmínky záruky:
- platné od 01.08.2019
- pouze na instalace, které jsou provedeny naší firmou, nebo naším certifikovaným partnerem
- vztahuje se pouze na drolení povrchu, nikoliv na mechanické poškození.
- v exteriéru na pojiva typu PIEDRA Polyaspartik 100% UV
- v interiéru na všechny typy pojiv PIEDRA
- musí být řádně podepsaný předávací protokol o převzetí díla
- dílo musí být plně uhrazeno

Kamenný koberec kvalita / porovnání s jinými prodejci

Doposud neexistuje žádná norma, která by určovala v jaké kvalitě se kamenné a mramorové koberce mají prodávat. Většina prodejců u nás za stejnou či dokonce vyšší cenu prodává nesušené oblázky s menší objemem pryskyřice na jednu sadu balení. Proto PIEDRA vytváří jako první na našem trhu standardy kvality.

Důležité faktory ceny jsou:

• kvalita oblázků, které musí být oblé, prané, čisté, extra sušené. V případě, že nebudou oblázky v požadované kvalitě, vytvoří se fleky, které jsou způsobeny velkým obsahem prachu a vlhkosti v kamenivu. Dále se bude povrch drolit, nebude celkově pevný a nebude mít požadovanou dlouhou životnost.

- Kamenivo pro interiér je doporučené ve frakci (velikosti oblázků) 1-3, 2-4, 2-5. Větší frakce kameniva např. 4-7 mm již není pro interiér vhodná.
- Kamenivo pro exteriér je doporučené ve frakci 1-3 mm, 2-4 mm, 2-5 mm, 2-8 mm, 3-6 mm, 4-7 mm, 4-8 mm, 8-12 mm. Rozmezí velikostí (frakce) značí vždy nejmenší a největší rozměr normovaného oka síta, přes který propadávají zrna oblázků.

• kvalita pojiva, které musí být speciálně modifikované na povrch mramorový nebo kamenný koberec. V případě, že by se použilo nevhodné či špatné pojivo, nastává hned několik problémů. Například vlivem UV reakce může docházet k rychlému žloutnutí či rychlé degradaci povrchu. Dále může nastat uvolňování oblázků (drolit se), tedy narušení celkové pevnosti povrchu.

• poměr dodávané pryskyřice a kameniva na 1 m2.  Mnoho prodejců uvádí cenu pouze za 1 m2, ale již nelze zjistit jaká je cena balení za 25 kg oblázků a 1.43 kg pojiva. Řada prodejců v těchto cenách z m2 kalkuluje s minimální tloušťkou povrchu, reálně je pak ale spotřeba a tedy i cena více jak dvojnásobná.

Nelze tedy porovnávat pouze cenu za m2, ale při porovnávání konkureční ceny vždy požadujte informaci, kolik stojí celá sada balení, např. 25 kg extra sušených oblázků a k tomu 1,43 kg pojiva.

Povrchy PIEDRA se vyznačují tím, že mají jen 0,3% drobných reklamací a 0,0% závažných reklamací!

Foto kamenný koberec PIEDRA, realizace 04.2014, foceno 07.2021 - vzorkovna PIEDRA Praha. Po sedmi letech je stále plně funkční jak po stránce estetiky, tak i po stránce pevnosti:

 
 
 
 
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Facebook / YOUtube

Autorská práva

Copyright © 2022 PIEDRA Všechna práva vyhrazena

logo final new

Přihlášení / registrace