ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Okrasné kameny z přírodního kamene, mramorová drť, mramorové oblázky a valouny

Okrasné dekorativní přírodní kameny z naší nabídky mají mnoho podob barev, struktur a možností využití. Je možné je využít k dekoracím do bytu, domů a především zahrad.

Oblíbeným druhem okrasných kamenů jsou oblázky a drtě z pravého mramoru, ruly, žuly, či pískovce, které mají více jak 40 barevných variant ve více jak 15 frakcích (velikostí).

Výrazně objemově větší jsou valouny, fontány a masivní solitérní kameny, které dokáží vytvořit nevšední trvalou dominantu zahrady.

Pro zahradní cesty a chodníčky se častěji využívají šlapáky a nášlapné kameny, které máme v mnoha podobách a velikostech.

Produkty z přírodního kamene kromě naší tuzemské produkce dovážíme přímo z lomu ze Španělska, Itálie, Turecka, Řecka, Polska či Slovenska. Díky tomu, že přírodní kámen přímo zpracováváme, máme nejširší nabídku na trhu za velmi zajímavé ceny.

V případě, že zde nenajdete požadovanou barvu či frakci mramorového oblázku, drtě či jiné podoby okrasného kamene, neváhejte nás kon¬taktovat pro cenovou nabídku. V nabídce máme všechny možné barvy a frakce.

Ceny křemičitých oblázků jsou od 600 Kč/tuna/bez DPH u mramorové drtě od 3000 Kč/tuna/bez DPH a u mramorových oblázků od 5000 Kč/tuna/bez DPH. Přesné ceny Vám vypracujeme dle konkrétního produktu a množství.

Zajímá Vás cena a skladová dostupnost mramorových oblázků? Pokračujte prosím na E-SHOP / Katalog

 


Mramorové oblázky a drť, mramorové valouny

 


Možná hledáte ...

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje zadané do formuláře budou použity k odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Kamenný koberec

Interiéry z přírodního kamene

Exteriéry z přírodního kamene

Přihlášení / registrace