Kamenná dlažba Kavala Slate, tl. 2 - 3 cm

Přírodní kamenná dlažba, obdélník, výšky 10 cm, 15 cm, 20 cm, 30 cm x volné šířky, tloušťka 2-3 cm (+-0,4 cm)

907 Kč

Kód zboží: kavslate-2

Přírodní kamenná dlažba mrazuvzdorná, obdélník, výšky 10 cm, 15 cm, 20 cm, 30 cm x volné šířky, tloušťka 2-3 cm (+-0,4cm). 

Možno objednat uvedené rozměry v tloušťce 2 - 5 cm = příplatek k ceně 300 Kč/m2.

Vhodné pro interiér i exteriér.

Upozornění: tento produkt je skutečný přírodní kámen a jednotlivé kusy formátu jsou z masivního bloku kamene naformátovány tak, jak to příroda před mnoha miliony let utvořila. V tom důsledku je barevnost, pórovitost a struktura povrchu a hran jednotlivých kusů rozlišná a různorodá. Prezentovaný vzorek představuje průměrné rozložení všech těchto faktorů. Na každé paletě se vyskytují kusy, které mají lepší vzhled, ale i kusy které mohou mít horší vzhled, tato odchylka může být až 10%, což je přirozený jev přírodního kamene, který se nepovažuje za vadu produktu. Z uvedeného důvodu doporučujeme před pokládkou si jednotlivé kusy rozložit, barevně opticky sladit a kusy horšího vzhledu použít na tzv. dořezy. 

Cena platná při odběru ze skladu v Praze. V případě objednávky přes e-shop se na tento produkt nevztahuje doprava zdarma. Cena dopravného bude vypočtena individuálně dle vzdálenosti a množství, cenu lze ověřit předem telefonicky nebo mailem nebo bude zaslaná před odesláním objednávky. 

0

Předobjednávka
Dostupné
Na objednání